Férová snídaně s Pracovnou ŽENY s.r.o.

Jiné sportovní vyžití a výlety

Férová snídaně s Pracovnou ŽENY s.r.o.

Příspěvekod Zeli » čtv 07. kvě 2015 0:10:32

Pracovna ŽENY sro Chrudim píše:Po roce budeme opět piknikovat a moc se na to těšíme, loňská snídaně se velmi vydařila a tak se budeme těšit na letoší ranní dýchánek.
Pojďme se společně potkat, posnídat prostě jen TAK a ještě férově s FAIR TRADE produkty.
Smyslem akce „Férová snídaně ve vašem městě´´ je oslava Světového dne pro FAIR TRADE. Je tedy důležité, aby se všechny snídaně konaly ve stejný den tj. 9.5.2015.

Pro všechny účastníky :
Přineste si s sebou na snídani fairtradové potraviny(alespoň jedna potravina) a podle libosti je doplňte vším, co máte rádi.
Můžete využít i biovýrobky nebo dobroty od místních farmářů, regionálních dodavatelů. Připravte třeba buchtu
z fairtradového kakaa a cukru, pomazánku s fairtradovým kořením nebo jen namažte chleba fairtradovou marmeládou.
Do termosek nebo konvic si připravte fairtradový čaj, kakao nebo kávu. Přinést si můžete
také horkou vodu nebo mléko.
Jako na každý podobný piknik s sebou nezapomeňte vzít deku či zkrátka něco na sednutí.
Těšíme se na spřátelené duše Fair Trade a třeba i na regionální producenty dobrot. Slibuji užijeme si to !

Letos vás čeká představení nového projektu, související právě s piknikem.

V případě deště se akce koná v :
Pracovna ŽENY s.r.o. Chrudim
Na Rozhledně 766
Chrudim 537 01

Za slunného počasí Rozhledna Bára, Městské lesy Chrudim. Deky rozlož a snídej v 10:00 hodin:)

Více info na :
tel.: +420 776 759 744
renata.kasparova@zenysro.cz

Zbytek je kde jinde, na fb.

Já jdu snídat na skákačkách :-) . Ale ještě by mě moch někdo fairově nakrmit :mrgreen: .

Kdo: Zeli, David (na skákačkách)
"Skáču dobře, skáču rád." | nejlépe mě kontaktujete na icq: 242344445 nebo skype: zeli.bockujem.cz nebo telefonu: 721039838
Kromě skákání a spamování zde na fóru, ještě prodávám skákací boty PowerStrider, Poweriser a 7leagueBoot.
Zeli
Moderátor

Zpět na neBOCKujem